Nákupní košík

Doprava ZDARMA pro objednávky nad 2500 kč

blog jaké sklo si vybrat na iphone 12 pro? - 55

Jaké sklo si vybrat na iPhone 12 Pro?

Nový iPhone 12 Pro vyžaduje účinnou ochranu před všemi druhy poškození. Tímto způsobem si telefon udrží svou skvělou přítomnost po dlouhou dobu a udělá skvělý dojem na všechny lidi. Vysoce kvalitní sklo bude fantastické a umožní vám účinně chránit obrazovku před poškrábáním a poškozením. Stojí za to rozhodnout se pro instalaci ochranného skla na obrazovku hned po zakoupení zařízení, které zaručí velmi pohodlné používání zařízení a umožní pohodlné používání. Volba ochranného skla na obrazovce účinně chrání její povrch před poškrábáním. Ochranné sklo také posiluje povrch obrazovky a snižuje riziko poškození jejího povrchu v důsledku pádu telefonu z velké výšky. Proto stojí za to zaujmout nákup osvědčeného produktu pro váš telefon.

Sklo by mělo být namontováno na obrazovku ihned po zakoupení telefonu
Nejlepší je po zakoupení telefonu okamžitě nainstalovat sklo na obrazovku, což zajistí účinnou ochranu zařízení. Nový telefon bude díky dobré ochraně používán po dlouhou dobu a obrazovka nebude na povrchu poškozena. Rozhodně tedy stojí za to zaujmout takový produkt, jehož kvalita bude vysoká a který bude perfektně fungovat v konkrétní aplikaci. Nejkvalitnější řešení od renomovaných společností potěší všechny lidi a umožní pohodlnější používání zařízení. Kvalitní sklo je také chráněno proti vzhledu otisků prstů na jeho povrchu. Díky tomu se zařízení nemusí čistit tak často. Ochranné sklo je také velmi užitečné, když iPhone 12 Pro spadne na tvrdý povrch. Poskytuje velmi účinnou ochranu obrazovky před praskáním. Většina nárazové síly je absorbována sklem namontovaným na obrazovce.

Jak správně nainstalovat ochranné sklo na obrazovku telefonu?
Je také velmi důležité správně nainstalovat ochranné sklo na obrazovku telefonu. Má to obrovský dopad na radost z používání zařízení. Nejprve je důležité důkladně vyčistit povrch obrazovky a odstranit z ní veškeré nečistoty. K tomuto účelu můžete použít přípravky na bázi alkoholu, které se rychle odpařují ze zařízení a umožňují důkladné odstranění nečistot. Na očištěný povrch je třeba opatrně aplikovat ochranné sklo. Produkty určené pro konkrétní modely telefonů jsou dokonale střižené a jejich montáž není problém. I lidé bez zkušeností budou moci položit sklo na obrazovku zařízení a zajistit, aby byl telefon řádně zabezpečen.

Nejlepší skla, které se vyplatí
Pro iPhone 12 Pro jsou vyhrazena různá skla, která poskytují dobrou ochranu obrazovky a stojí za to je zajímat. Představujeme nejzajímavější produkty, jejichž výběr poskytne vynikající výsledky.

3mk flexibilní sklo
Prvním návrhem je hybridní sklo od 3MK. Tento renomovaný výrobce ochranných prvků pro obrazovky telefonů se specializuje na nabídku vysoce kvalitních produktů, které poskytují velmi pevnou ochranu všech zařízení. Flexibilní sklo je příkladem hybridního skla, které kombinuje vlastnosti skla a fólie. Tvrdost skla je 7H, což je dostatečné pro ochranu zařízení. Samotná tloušťka je pouze 0,2 mm. Při používání telefonu je proto prakticky nepostřehnutelný a funguje velmi dobře jako ochrana samotného zařízení. Sada obsahuje také veškeré potřebné příslušenství, které umožňuje správné připevnění skla na telefon.

Spigen Glass.tR
Další návrh pochází od společnosti Spigen, která vyrábí také ochranné doplňky pro telefony. Toto sklo má tvrdost 9H a speciální oleofobní povlak, který zabraňuje vzniku otisků na jeho povrchu. Díky malé tloušťce je samotné sklo při běžném používání telefonu prakticky nepostřehnutelné. Navíc zesiluje celý povrch obrazovky a snižuje riziko jeho poškození v důsledku pádu samotného telefonu.

Benks KR 0,15
Náš poslední návrh je sklo od společnosti Benks. Rozhodně je odlišuje tloušťka pouhých 0,15 mm a tvrdost 9H. Standardně je také k dispozici speciální povlak, který usnadňuje čištění a snižuje výskyt otisků prstů na skle. Sestava skla je velmi jednoduchá a sada obsahuje příslušenství potřebné k čištění obrazovky. Díky tomu je nanášení skla na samotný povrch obrazovky v iPhone 12 Pro ještě pohodlnější.

Souhrn
Jak vidíte, je snadné zvolit sklo pro obrazovku telefonu, které vám umožní pohodlně používat zařízení a chránit ho před poškozením. Výrobky dostupné na trhu mohou velmi dobře fungovat a obstát. Taková řešení povedou k mnoha výhodám a velké spokojenosti při výběru nejlepších nabídek od renomovaných společností.

Doprava ZDARMA

pro objednávky nad 2 500 kč

100% bezpečný nákup

Převodem / kartou / dobírkou

Jednoduchá výměna

do 30 dnů

Záruka dva roky

na všechny produkty

Tento web používá soubory cookie, aby vám zajistil nejlepší zážitek z našeho webu.