Nákupní košík

Doprava ZDARMA pro objednávky nad 2500 kč

Nejlepší kryty na mobil v roce 2021 – 11 nejlepších krytů na telefon podle odborníků

V tomto článku Vám představíme ty nejlepší kryty na mobil pro rok 2021. Chraňte svůj telefon pomocí těchto stylových a užitečných krytů na telefon.

Když je váš život rušný a rychlý, spoléháte se na to, že váš telefon bude držet krok – ale i když si svůj smartphone můžete vzít kamkoli, není to vždy dobrodružství, a proto je odolné pouzdro na telefon nezbytným telefonním příslušenstvím. Bez jednoho je vaše skleněná obrazovka vystavena riziku rozbití nebo rozbití při každém náhodném pádu. Ale přesto dělají víc než jen ochranu vašeho telefonu – ochranná pouzdra mohou také sloužit jako módní prohlášení a některé případy fungují jako peněženka, aby vaše kreditní karty byly po ruce.

Abychom našli ty nejlepší kryty na mobil na trhu, laboratoř Good and Housekeeping Institute Media and Tech lab testovala více než 50 různých pouzder na telefony a nechala je na několik dní vyzkoušet přes 100 testerů pro spotřebitele. Odtud jsme vybrali nejlépe hodnocená pouzdra na telefony (včetně těch od populárních značek, jako je Otterbox, a těch, které mají skvělé funkce, jako je nabíjení baterie), plus několik nejprodávanějších a oblíbených editorů.

Při nákupu nového pouzdra na telefon nezapomeňte, jak často telefon upadáte. Některá pouzdra na telefony jsou mimořádně odolná s integrovanými chrániči obrazovky, zatímco jiná jsou vyrobena primárně pro roztomilý obrázek Instagramu. Pokud máte novější iPhone a dáváte přednost bezdrátovému nabíjení, ujistěte se, že je vaše pouzdro kompatibilní. (Všechny níže uvedené pouzdra telefonu jsou kompatibilní s bezdrátovým nabíjením, pokud není uvedeno jinak.) Některá pouzdra na telefon na našem seznamu přicházejí také s dalšími užitečnými funkcemi, včetně vodotěsných pouzder a dvouvrstvé ochrany obrazovky.

Toto jsou nejlepší kryty na mobil, které lze koupit v roce 2021:

blog nejlepší kryty na mobil v roce 2021 - 11 nejlepších krytů na telefon podle odborníků - export 2064
Nejlepší kryty na mobil – Spigen

Spigen je jedním z největších jmen v oblasti ochrany mobilních telefonů a je snadné pochopit, proč je jeho řada Neo Hybrid jedním z nejpopulárnějších telefonů společnosti. Díky vylepšené absorpci otřesů, štíhlému designu a dvouvrstvé struktuře pro větší ochranu nepřidá Neo Hyrid vašemu telefonu s fotoaparátem tolik prostoru jako v jiných případech, ale získáte dostatek ochrany na celý den -denní použití. Guma s texturou rybí kosti je hladká, ale přilnavá, takže vám zařízení při fotografování neklouzá z ruky a dodává se v různých barvách: bronzová, vínová, černá, bledá svída a saténové stříbro . Mějte na paměti, že to není tak těžké jako nejochrannější rozsahy na trhu, takže pokud jste náchylní k pádu mobilního telefonu nebo k jiným nehodám spojeným s telefonem, pak pouzdro na mobilní telefon, jako je Otterbox Defender (číslo tři v tomto seznam) může být lepší volbou. Pokud ale hledáte brilantní rovnováhu stylu, funkčnosti a použitelnosti, je Spigen Neo Hybrid jedním z nejlepších telefonních pouzder, které si můžete koupit.

nejlepší kryty na mobil - supcase
Nejlepší kryty na mobil – Supcase

Naše doporučení: Spigen pro vítězství. Spigen vyrábí nejlepší kryty na mobil.
Krytárna.cz velmi doporučujeme kryty Spigen. Proč? Bývají dokonalým spojením cenové dostupnosti a spolehlivosti. V případě Spigenu se zřídka vyskytnou problémy, pokud jde o přizpůsobení, a mají tendenci velmi dobře chránit naše telefony. Značka také vyrábí různé případy v téměř každém stylu a typu, o kterém byste mohli snít.

Spigen samozřejmě není jedinou hodnotnou značkou. Kterákoli z dalších značek na tomto seznamu si určitě zaslouží vaši pozornost. A co značky, které nejsou na tomto seznamu? Upřímně řečeno, jde o to dělat si domácí úkoly. Existuje spousta značek a opravdu každý případ může stát za investici.

Než si koupíte pouzdro od značky, se kterou nejste obeznámeni, nezapomeňte zkontrolovat následující položky:

Prohlédněte si recenze od majitelů na stránkách, jako je Amazon. Co říkají lidé? Vypadají tyto krátké recenze legitimně? Je například možné, že jsou placené nebo sponzorované příspěvky, pokud jsou velmi vágní a špatně napsané.
Podívejte se na zvláštnosti, jako kdyby recenze produktu ve skutečnosti nebyly pro produkt! To se překvapivě stává hodně u případů třetích stran od obskurních značek.

Doprava ZDARMA

pro objednávky nad 2 500 kč

100% bezpečný nákup

Převodem / kartou / dobírkou

Jednoduchá výměna

do 30 dnů

Záruka dva roky

na všechny produkty

Tento web používá soubory cookie, aby vám zajistil nejlepší zážitek z našeho webu.