Totální výprodej skladu! Nakupte za nejvýhodnější ceny na trhu.

Krytárna klub

Vítejte v Klubu Krytárna! Naše členské úrovně vám nabídnou celou řadu výhod, od slev až po exkluzivní nabídky.

Pokud jste u nás již registrováni, nemusíte se znovu registrovat, aktuální slevu uvidíte po přihlášení do svého účtu na kartě Moje slevy.

Pokud u nás ještě nemáte účet, registrace do našeho nového věrnostního programu je velmi snadná - stačí kliknout na - REGISTROVAT SE

Kategorie Členství

 1. Stylista - 5% sleva

  Jako nováček ve světě kvalitních krytů si zasloužíte malou odměnu. Užijte si 5% slevu na veškeré nákupy od 1 Kč do 5 000 Kč. Po dosažení útraty 5 000 Kč přecházíte do kategorie "Trendsettera" s 8% slevou.

 2. Trendsetter - 8% sleva

  Tento status je pro zákazníky, kteří utratili mezi 5 001 Kč a 10 000 Kč. V této kategorii získáte slevu 8% na veškeré nákupy. Po dosažení útraty 10 000 Kč přecházíte do kategorie "Fashionisty" s 10% slevou.

 3. Fashionista - 10% sleva

  Pokud vaše celková útrata dosáhne od 10 001 Kč do 20 000 Kč, tato kategorie je pro vás. Získáte 10% slevu na veškeré nákupy. Po dosažení útraty 20 000 Kč se automaticky stáváte "Style Guru" s 12% slevou.

 4. Style Guru - 15% sleva

  Pro naše nejoddanější zákazníky, kteří utratili více než 20 001 Kč, nabízíme 15% slevu na všechny nákupy. Tento status je pro vás pokud hledáte absolutní styl a ochranu pro svůj telefon.

Podmínky

 • Slevy se automaticky aplikují na vaši další objednávku po dosažení příslušného limitu.
 • Načítání celkové útraty není časově omezeno.
 • Slevy nelze kombinovat s jinými akčními nabídkami.

Děkujeme, že jste se stali členem našeho exkluzivního klubu a těšíme se na další spolupráci!