Nákupní košík

Doprava ZDARMA pro objednávky nad 1500 kč

O nás

Krytárna.cz – bezpečnost vašeho smartphonu je naší prioritou.
Obchod Krytárna.cz nabízí širokou škálu ochranného příslušenství pro mobilní zařízení, na trhu působíme od roku 2019.
S námi si vyberete optimální řešení, které bude plně přizpůsobeno vašim potřebám a vizuálním preferencím. Zaměřujeme se na prodej vysoce kvalitního příslušenství známých méně známých značek na českém trhu – představujeme produkty založené na nejelpším poměru kvality a ceny a také na základě testů, jejichž cílem je nabídnout příslušenství, které plně uspokojí zákazníka.
K našemu podnikání přistupujeme čestně a plně respektujeme práva spotřebitelů.

Pouzdra a příslušenství pro smartphony – široká nabídka
Náš sortiment je založen na široké nabídce pouzder a krytů pro značky jako je Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei, OnePlus, Sony a jiné. Náš sortiment obsahuje také vodotěsné a univerzální pouzdra, takže můžete chránit jakékoli zařízení. Máme extra odolné kryty šité na míru lidem, kteří tráví většinu času aktivně, a štíhlá pouzdra, která vám umožní vychutnat si téměř výchozí tvar smartphonu. Nejpreferovanějšími kryty pro každodenní použití jsou hybridní konstrukce – poskytují vynikající ochranu a vysoký komfort používání.

Nelze zde vyjmenovat všechny značky, modely a typy pouzder, které máme v nabídce, proto vám doporučujeme použít intuitivní rozdělení do kategorií nebo použít vyhledávač – díky tomu můžete zjistit, jaké kryty pro váš smartphone jsou aktuálně k dispozici.

V obchodě Krytárna.cz najdete také vysoce kvalitní ochranné skla, tvrzené i hybridní, a ochranné fólie, které jsou navrženy tak, aby udržovaly obrazovku vašeho mobilního zařízení ve vynikajícím stavu po dlouhou dobu – bez prasklin a škrábanců.
Máme také skla T-Max a WhiteStone, které jsou inovativním řešením pro zařízení se zaoblenými hranami a vyznačují se UV lepením pomocí lampy.

Zároveň najdete široký výběr držáků do automobilů (magnetických i automatických), nabíječek podporujících funkci Quick Charge a bezdrátových (indukčních), kabelů (USB-C, Lightning a microUSB) a také audio příslušenství (jako jsou bezdrátová sluchátka nebo vysílače pro auta). To vše pro usnadnění a zpříjemnění každodenního používání smartphonu a pro zvýšení jeho funkčnosti.

Seznamte se s nabídkou a v případě pochybností nás kontaktujte.

Doprava ZDARMA

pro objednávky nad 1 500 kč

100% bezpečný nákup

Převodem / kartou / dobírkou

Jednoduchá výměna

do 30 dnů

Záruka dva roky

na všechny produkty

Tento web používá soubory cookie, aby vám zajistil nejlepší zážitek z našeho webu.